Folyo Çeşitleri ve Folyo Kullanım Alanları

Folyo Çeşitleri ve Folyo Kullanım AlanlarıBlog, Ürünler

Orta Seviye Folyo: Hem iç hem de dış alanlara uygulanabilen orta seviye folyolar dekorasyon folyolarına oranla daha dayanıklıdır. Kullanım ömürleri 3 yıla kadar uzanabilir.

dogan reklam

Dekorasyon Folyosu: Fuar stantları, değişken kampanyaları sebebiyle mağaza vitrinleri gibi alanlarda sıkça tercih edilen dekorasyon folyoları bu sebeplerden ötürü kısa ömürlü ve aynı zamanda uygun fiyatlıdır.

Yüksek Seviye Folyo: Çok kaliteli ve dayanıklı bir ürün olan yüksek seviye folyo baskılar, beş yıl gibi uzun yıllar kullanımda kalacak işlerde uygulanır.

dogan reklam

Araç Giydirme Folyosu: Cast folyo olarak da adlandırılan araç giydirme folyoları araçlara lokal olarak uygulanabileceği gibi bütün yüzeyi kaplamak ve aracın rengini değiştirmek için de kullanılır. 7 yıla kadar uzanan ömrüyle cast folyo araçların üzerinden çıkarıldığı taktirde araç eski renk ve görünümüne yeniden kavuşur. Bu açıdan ticari taksicilik sektöründe sıklıkla tercih edilir.

dogan reklam

Transparan Folyo: Baskıyı ve resmi oluştururken yekpare bir resim değil küçük noktalardan oluşan bir baskı oluşturulur. Böylece baskı hem yarı geçirgen gibi gözükür hem de baskı estetik bir formda uygulanmış olur.

dogan reklam

Translucent Folyo: Işıklı tabelalarda kullanılan translucent folyolar ışığı net ve doğrudan yayma özelliğine sahiptir.

dogan reklam

Metal Görünümlü Folyo: Mat, gri, krom gibi tonlarda üretilen metal görünümlü folyolar daha çok dekoratif amaçlı kullanımlarda tercih edilir.

dogan reklam

Reflektif Folyo: Gece ya da gündüz fark etmeksizin üzerine gelen ışığı çok kuvvetli biçimde yansıtan reflektif folyolar araç plakası, yol tabelası gibi alanlara uygulanır.

dogan reklam

Floresan Folyo: Reflektif folyo gibi üzerine gelen ışığı kuvvetle yayan florasan folyolar genellikle ambulans gibi dikkat edilmesi gereken araçlara uygulanır.

dogan reklam

Araç Giydirme Folyosu, Dekorasyon Folyosu, Florasan Folyo, folyo, Metal Görünümlü Folyo, Reflektif Folyo, Translucent Folyo, Transparan Folyo

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping cart

Hemen Arayın